Menu

تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

اسکوتر برقی

اسکوتر برد الکتریکی که عموما با نام هاور برد شناخته شده است یک وسیله پرتابل قابل شارژ است که معمولا شامل دو چرخ یک اندازه به موازات هم می باشند و توسط دو پلتفرم جدا کنترل می شوند . اسکوتر یا هاوربرد ها تنها با قرار گیری پاها بروی پدال های هوشمند توسط سنسور های ژیرسکوپ داخلی قابل کنترل هستند .

در سال ۲۰۱۴ ، دستگاه هایی در چین ظاهر شد که شروع کار اسکوتر برقی در دنیا بود . تا اینکه در سال ۲۰۱۵ این محصول به طور غیر قابل باوری در ایالات متحده آمریکا معروف شد و توانست فروش خوبی در بازار این کشور کسب کند .

یک تاجر آمریکایی شرکتی را برای تولید انبوه و عرضه اسکوتر برقی یا هاوربرد به بازار تاسیس کرد . در سال ۲۰۱۳ این اختراع که توسط آقای شین چن ثبت شده بود در یک برنامه تلویزیونی به نام شو شاد یا Happy Show به نمایش عموم در آمد و با سرمایه گذاری این تاجر آمریکایی به تولید انبوه نیز رسید.

در این بخش جا دارد تا اشاره ای به بوجود آمدن اصطلاح هاوربرد یا به قول خودمان اسکوتر برقی بکنیم .

اصطلاح هاوربرد در سال ۱۹۶۷ در رمان عملی نوشته آقای مایکل کندی جوزف به کار برده شد و به دستگاهی اشاره می کرد که به صورت شناور بالاتر از سطح زمین حرکت می کرد و بعد ها نیز شاهد استفاده از این دستگاه در فیلم های هالی وودی بسیار نیز بودیم. شایان ذکر است که هم اکنون هاوربرد با برندهای معروف دنیا و کیفیت عالی و به راحتی توسط فروشگاه آنلاین دیجی دیگو عرضه می شود.

ایمنی در اسکوتر برقی

دو عامل بسیار مهم در ایمن بودن یک اسکوتر های برقی به صورت مستقیم دخیل هستند که در ادامه به هر دو آن ها خواهیم پرداخت .

۱- باتری اسکوتر برقی

عموم اسکوتر های برقی از باتری لیتیوم یونی با ظرفیت های بالا استفاده می کنند که این امر سبب می شود تا میزان شارژ دهی این دستگاه ها به مقدار قابل توجهی دارای پایداری در نگهداری شارژ ، شارژ سریع و طول عمر بالا باشد. این مهم در صورتی امکان پذیر است که باتری های استفاده شده در انواع اسکوتر های برقی تولید کمپانی های معروف و مشهور باشند.

در غیر این صورت باتری ها معیوب بوده و طی چندبار استفاده دچار نقص فنی مانند : اتصال کوتاه ، یا افزایش دمای بیش از حد می شود که در نهایت موجب انفجار و آتش سوزی خواهد شد .

به همین دلیل تمام اسکوتر های برقی ای که در فروشگاه آنلاین دیجی دیگو برای فروش قرار داده شده است، از باتری های تولید کمپانی های معروف ال جی و سامسونگ بهرمند می باشد.

۲- برد های اسکوتر برقی

در اکثر اسکوتر های برقی موجود در بازار دو مادربرد استفاده شده است . استفاده از دو مادر برد علاوه بر تعمیر پذیری پایین دستگاه باعث به وجود مشکلات خاصی از جمله جریان کشی ، عدم تطبیق حسگر های ژیروسکوپ در سرعت بالا و پیچ های تند و عدم وجود پایداری و … در دستگاه شما می شود .

با تدابیری که اندیشه شد شرکت های بزرگ برای حل این مشکلات به این نتیجه رسیدند که می توانند دستگاه هایی را تولید کنند که دیگر دچار نقص فنی های این چنینی نشود. حاصل این تدابیر طراحی و تولید اسکوتر های برقی جدید می باشد که دارای سه مادربرد می باشند . یک برد برای چرخ سمت چپ ، یک برد برای چرخ سمت راست و بردی در میان این دو برد که عمل تطبیق و پایستگی بین این دو برد با هم را ایجاد می کنند ، با وجود این امر کمی بر قیمت پیشن اسکوتر های برقی که دارای دو مادر برد بودند افزوده شد و محصولی با کمی تفاوت قیمت اما با امنیت بالا روانه بازار شد.

تمام اسکوتر های برقی موجود در فروشگاه دیجی دیگو دارای سه مادربرد هستند.

 

برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت