Menu

تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۳۰ خرداد ۱۳۹۶
319 views
بدون نظر

معرفی فانتوم ۴

بعد از پروژه موفق فانتوم ۳ این بار نوبت کوادروتور فانتوم ۴ است که این کمپانی بنام در تاریخ یکم مارچ ۲۰۱۶ از آن رونمایی کرد. دی جی آی پرنده سال خود را با هوشی رویایی و تخیلی بالا معرفی کرده است که به بررسی آن می پردازیم .

کوادروتور فانتوم ۴ از نظر شکل ظاهری تفاوت زیادی با مدل های قبلی فانتوم ، نداشته و فقط کمی مرتب تر و براق تر نسبت به مدل های  قبلی خود گشته است ، از نظر شکل ظاهری رادیو کنترل نیز ، رادیو آن همانند رادیو های فانتوم ۳ و اینسپایر می باشد.

محتوای درون جعبه فانتوم۴:

بدنه فانتوم۴ ، ریموت ، دوربین و پایه دوربین ، دو تا دسته چهارتایی ملخ ها ، باطری هوشمند ، شارژر باطری ، کابل برق ، دفترچه راهنما و دستورالعمل‌های ایمنی ، محافظ پایه‌ دوربین ، کارت ۱۶گیگ میکرو اس‌ دی ، کابل میکرو یواس‌بی ، کابل او تی‌ جی ، ‌کیف قابل حمل

  1. افزایش برد رادیویی آن به ۵ کیلومتر
  2. قابلیت بازگشت به خانه
  3. شناسایی سطح مقطح
  4. سرعت پیمایش افقی :۲۰ متر بر ثانیه
  5. سرعت عمودی اوج گیری: ۶ متر بر ثانیه
  6. سرعت عمودی کاهش ارتفاع:۴ متر بر ثانیه

کافیست تا شما مسیری را که تمایل دارید پرنده به سوی آن حرکت کند با انگشت خود بر روی موبایل و یا تبلت خود لمس نمایید تا فانتوم ۴ به راحتی و با امنیت به سوی آن محل حرکت کند تا شما بتوانید با دقت هرچه بیشتر به تصویربرداری خود بپردازید

 

 

تعریف نقاط در نقشه و پرواز بر روی آن نقاط  Way point

دنبال کردن اوپراتور بر اساس جی پی اس گوشی موبایل و تبلتFollow me

دور زدن به صورت دایره وار حول یک سوژهPoint of instance

حالت پرواز بدون سرنشین:Course lock

بروز رسانی سیستم عامل فانتوم ۴ و ریموت:

  1. نرم افزار کمک یار دی جی آی – Dji Assistance

از طریق کابل فانتوم را به کامپیوتر نصب کنید و این نرم افزار را باز کنید. به راحتی وسیله ی شما آپدیت میشود.

با همین روش میتوانید ریموت دستگاه رو نیز آپدیت کنید.

  1. نرم افزار دی جی آی گو- DjiGo

این نرم افزار روی موبایل و یا تبلت به راحتی قابل نصب میباشد.

 

 

آماده سازی فانتوم ۴ قبل از پرواز

ابتدا تمام باطری ها رو روشن کنید و مطمئن شوید که  شارژ کامل دارند.مبایل را با کابل وصل کنید به ریموت، بعد ریموت و فانتوم رو به ترتیب روشن کنید، سپس در نرم‌افزار دی جی آی‌ ببینید که تصویر دوربینتون در صفحه موبایل داشته باشید. مرحله بعد اینکه موتور هارو چک کنید و مطمئن شوید که سالم هستند، این نکتهٔ خیلی‌ مهم هم یادتون باشه که قبل از روشن کردن موتورها مطمئن شید‌ که ملخ نصب نباشند. وقتی‌ موتورها رو روشن کردید به صداشون دقت کنید که همشون صدای یکسان داشته باشند و صدای ناهنجار و غیر عادی به گوش نرسه، در غیر این صورت فانتوم رو خاموش کنید و به تعمیرگاه ببرید. بعد از بررسی‌ موتورها اونارو خاموش کنید، و در آخر ملخها رو روی فانتوم‌ها نصب کنید که آماده پرواز بشید.یادتون باشه که هر ملخی رو هر موتوری نمی‌تونید نصب کنید.

 

آموزش اولین پرواز با فانتوم ۴

ابتدا باید قطب نمای فانتوم رو کالیبره کنید . برای این کار اول باید توی نرم‌افزار برید و رو کلمهcalibrate  زنید تا فانتوم آماده کالیبره کردن بشه. یا میتونید بجاش سوئیچ مدهای پرواز را روی ریموت ۱۰ بار یا بیشتر عقب جلو کنید تا فانتوم آماده کالیبره کردن شود.  بعد از این کار چراغ‌های زیر بازوهای فانتوم به رنگ زرد ثابت در آمدن یعنی‌ قطب نمای فانتوم آماده کالیبره کردن میباشد. در قدم بعدی وقتی‌ که فانتوم رو کالیبره کردید یه کار دیگه هم باید انجام بدید آنهم اینه که فانتوم رو روی سطح صاف قرار بدید و صبر کنید تا به ماهواره‌ها وصل شود، زمانیکه‌ وصل شود در صفحه نرم‌افزار، قسمت بالا مستطیل سبز رنگ رو می‌بینید  که  نوشته safe to fly  یعنی‌ فانتوم آماده پرواز میباشد.

 

راهنمای کامل تنظیمات و استفاده از فانتوم ۴ در نرم‌افزار

دراین قسمت یاد میگیرید که چطور بتوانید سلامت فانتوم، باطری، گیمبال و ریموت را هر چند وقت یک بار بررسی‌ کنید و اگه احتیاج به تنظیم دارند انجام بدهید، و یا تنظیمات زیادی وجود دارد که میتوانید برای راحت تر پرواز کردن بسته به سلیقتون از آنها استفاده کنید. از طرفی‌ میتوانید نوع عملکرد حسگر‌ها و قابلیت‌های دیگه رو تغییر بدهید.

حسگر‌های مقابله با برخورد با موانع، وقتی‌ که رو مد پرواز S (ورزشی – Sport) هستید عمل نمیکنند، مورد خیلی‌ مهم دیگر اینکه حسگر‌ها فقط جلوی فانتوم ۴ رو میبینند، یعنی‌ اگه  از پهلو پرواز می‌کنید یا فانتوم رو به عقب میبرید این حسگر‌ها کمکی‌ به شما نمیکنند.

 

نحوه ی تنظیمات حرفه‌ای دوربین و فیلمبرداری سینمایی با فانتوم ۴

۱. توضیح محتوای درون جعبه فانتوم ۴  (آنباکسینگ – unboxing)

۲. نحوه بروز رسانی سیستم عامل فانتوم ۴ و ریموت (firmware update)

۳. آماده سازی فانتوم ۴ قبل از پرواز

۴. آموزش اولین پرواز با فانتوم ۴

۵. نحوه استفاده از مد پرواز TapFly

۶. نحوه استفاده از مد پرواز ActiveTrack

۷. راهنمای کامل تنظیمات و استفاده از فانتوم ۴ در نرم‌افزار

 

|
|
|
|


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت