Menu

تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۲۶ بهمن ۱۳۹۵
446 views
بدون نظر

نقد و بررسی اسکوتر برقی Fspeed D2

این روز ها استقبال زیادی که از اسکوتر برقی می شود ، باعث شده است که طرح ها و مدل هایی از برندهای مختلف به بازار عرضه شده است . این امر باعث نشده تا این محصولات به یک دیگر شبیه بوده و تفاوتی باهم نداشته باشند . اسکوتر برقی مدل «D2 Plus» از اسکوترهای برتر و زیبای شرکت «Fspeed»، به شیوه ای طراحی و تولید شده است شده است تا بتوانید در هر شرایط از آن استفاده کنید .

طراحی و تولید

این اسکوتر برقی بدنه‌ای از جنس پلاستیک بسیار محکم داشته که دربرابر ضربات وارد شده، بسیار مقاوم می باشد. این نکته نیز قابل اشاره است که متریال به‌کار گرفته شده در تولید بدنه ‌ی این اسکوتر برقی باعث افزایش میزان تحمل وزن در آن شده است . به‌ صورتی ‌که افرادی تا وزن ۱۲۰کیلوگرم می‌توانند به ‌راحتی از آن استفاده کنند .

در تولید این اسکوتر برقی از استاندارد IP54 بهره برده است که باعث مقاومت خوب این اسکوتر در برابر نفوذ آب شده است . سیستم جهانی استاندارد IP برای تولیدات الکترونیک معرفی شده است که به وسلیه ی آن مقاومت هر وسیله الکترونیکی در شرایط جوی متفاوت بررسی خواهد شد. در این سیستم بعد از عنوان IP ، یک عدد دو رقمی قرار می‌گیرد که عدد دهگان آن میزان مقاومت کالا در برابر سطوح سخت و رقم یکان میزان مقاومت کالا در برابر سطوح نرم و مایعات را نشان می‌دهد که با توجه به رقم مشخص شده برای این اسکوتر برقی، می توانید از آن در زمان بارش باران نیز استفاده کنید.

این اسکوتر چراغ LED دارد که باقیمانده باتری در آن به نمایش در می آید . همچنین به همراه این اسکوتر برقی ریموت کنترلی عرضه شده است که به شما این خوبی را می‌ دهد تا اسکوترتان را از فاصله های دور کنترل کرده و آن را خاموش و روشن کنید.
از دیگر ویژگی های این محصول چرخ‌ های لاستیکی به قطر ۸ اینچ می باشد که سبب می ‌شود از زمین ارتفاع بیشتری پیدا کرده و تا بتواند در فضا های پر‌ شیب ، به ‌نرمی حرکت کند.
دارا بودن موتور قدرتمند که پس از شارژ کامل باتری ، قادرید با سرعتی برابر با ۱۲ کیلومتر بر ساعت حرکت کند . البته باید به این نکته توجه داشته باشید که پس از کم‌شدن میزان باتری کمی از سرعت آن کاهش خواهد یافت .

اسکوتر برقی

اسکوتر برقی

باتری لیتیومی ۴۴۰۰ میلی‌ آمپری که از تولیدات شرکت سامسونگ می باشد یکی از مواردی که در ساخت اسکوتر‌برقی اهمیت زیادی داشته ، نوع باتری به‌ کار گرفته شده در آن است. با توجه به اهمیت این جریان ، در تولید این اسکوتر‌ برقی از باتری بسیار با ‌کیفیتی استفاده شده است که ماندگاری بسیار بالایی دارد. شما پس از وصل این اسکوتر ‌برقی به برق شهری به مدت یک ساعت و نیم می توانید این محصول را به ‌طور کامل شارژ کنید که با در نظر گرفتن ای که به میزان مصرف کم باتری در آن، این اسکوتر مسیری در حدود ۲۵ کیلومتر را بدون هیچ مشکلی طی خواهد نمود. کارکرد و نحوه استفاده این اسکوتر از سیستم هوشمند حفط تعادل بهره می ‌برد که به شما یاری خواهد داد تا قادر باشید به شکلی آسانتر روی آن قرار بگیرید. در اصل زمانی که این اسکوتر را روشن می‌کنید ، سیستم هوشمند حفظ تعادل آن به‌طور خودکار روشن خواهد شد و اسکوتر را در حالتی متعادل نگه خواهد داشت.

برای آنکه بتوانید به آسانی به توسط این اسکوتر برقی حرکت کنید ، باید دو پای خود را به صورت کامل روی پدال‌ های آن بگذارید تا بنا به حرکت های شما و حسگر های موجود در پدال، اسکوتر برقی به حرکت در آید . اگر بخواهید اسکوترتان را به سمت جلو حرکت دهید، باید کمی به سمت جلو متمایل شوید تا بر اثر افزایش فشار به بخش جلوی پدال، اسکوتر شما حرکت را شروع کند و همچنین برای حرکت رو به عقب نیز باید کمی به سمت عقب خم شوید.

اگر بخواهید اسکوتر را به طرفین حرکت بدهید ، باید در جهت چرخش خود مقداری نیروی مخالف روی پدال وارد نماید تا اسکوتر به طرفین حرکت کند. این اسکوتر قابلیت حرکت در مکان های با شیب ۱۵ درجه دارد . در اصل اگر در راهی حرکت می‌ کنید که پستی و بلندهای کمی دارد، می‌توانید به کمک این اسکوتر به راه خود ادامه دهید ، اما باید این نکته را در نظر داشت که نمی‌توان از آن برای محیط‌ های بسیار پر شیب استفاده کرد.

نتیجه ‌گیری

در تولید اسکوتر برقی اف اسپید مدل D2 Plus از قطعات بسیار مرغوبی استفاده شده است که علاوه ‌بر باز دهی زیاد از دوام بسیار بالایی نیز برخوردار است . همچنین این اسکوتر به نوعی طراحی شده که برای استفاده در شرایط جوی بارانی نیز مناسب است و می‌ توانید در هر شرایطی از آن استفاده کنید و از جهت ایمنی اسکوتر خود آسوده‌ خاطر باشید .


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت