Menu

تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول
۱۷ بهمن ۱۳۹۵
334 views
بدون نظر

امروزه دنیا تکنولوژی در آنی در حال تغییر و پیشرفت است و همگام بودن با این پیشرفت ها و تغییرات برای اکثر افراد خوشایند و برای جمع قلیلی از مردم نیز ناخوشایند است . اگر برای شما خوشایند بوده پیشنهاد می کنیم که این مطلب را مطالعه فرمایید.
اسکوترهای برقی مدت زیادی نیست که اختراع شده اند اما در همین مدت کوتاه شامل تغییرات ویژه ای شده اند که بعضا خوب و در بعضی از مواقع زیاد دلنشین نبوده اند . اسکوتر برقی ناین بات E PLUS دست خوش تغییرات جالی شده است اما این تغییرات اندکی حس نامطلوب در طرفداران اسکوتر های برقی ایجاد کرده است و از جمله آن نحوه راندن و نگه داشتن تعادل در این محصول می باشد.

در ادامه با ما باشید.
اسکوتر برقی ناین بات E PLUS

اسکوتر برقی ناین بات E PLUS

برای به کارگیری اسکوتر برقی ناین بات E PLUS و حرکت ‌کردن با آن، در نخست باید اسکوتر خود را روشن نمایید تا بخش سیستم تعادل خودکار آن روشن شود .
اکنون می توانید روی اسکوتر سوار شوید. ابتدا این نکته را در نظر داشته باشید که کف پاهای شما با اشکالی کاملا درست روی پدال‌ های اسکوتر برقی ناین بات E PLUS قرار بگیرد تا بتوانید حرکت را شروع کنید. برای حرکت رو به جلوی این اسکوتر، باید کمی رو به جلو خم شوید تا اسکوتر در همان جهت حرکت کند. برای حرکت رو به عقب نیز باید به همان شکل عمل کرده و خود را به عقب متمایل کنید ، یعنی باید مقدار بسیار کمی به عقب متمایل شوید تا اسکوتر برقی ناین بات E PLUS به سمت عقب حرکت کند. حرکت به سمت طرفین این اسکوتر نیز به همان شکل انجام خواهد شد به نحوی که سنسور ها ی قرار گرفته روی پدال های آن با تشخیص نوع حرکت و فشاری که شما به یک جهت وارد می‌کنید، در همان جهت خواهد چرخید.

همراه اسکوتر برقی ناین بات E PLUS یک ریموت کنترل عرضه شده است که به شما کمک خواهد کرد تا از راه دور نیز بتوانید اسکوترتان را روشن و خاموش کنید. همچنین این اسکوتر قابلیت متصل شدن به تلفن همراه های هوشمند را نیز دارا می باشد . به نحوی که پس از نصب اپلیکیشن مورد نیاز روی گوشی خود که در سایت ناین بات موجود می باشد، می‌توانید از قابلیت ‌های عرضه ‌شده روی نرم‌افزار آن نیز استفاده نمایید .


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت