Menu

تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

امروزه اسکوتر برقی علاوه بر یک محصول برای تفریح و سرگرمی به عنوان وسیله ای جهت آسان کردن طی مسافت های مختلف نیز کارایی دارد . به دلیل اینکه اسکوتر برقی اسکوتر برقی مناسب به تازگی ثبت اختراع و همچنین وارد بازار شده است انتخاب یک محصول معقول و خوب بسیار سخت و دشوار است . فروشگاه آنلاین دیجی دیگو ۵ راه انتخاب یک اسکوتر برقی مناسب را در اختیار شما کاربران قرار می دهد . با ما باشید .

۵ راه انتخاب یک اسکوتر برقی مناسب

۱- مهمترین بخش یک اسکوتر برقی باتری می باشد .

اگر می خواهید مسافت های بالای ۵ تا ۸ کیلومتر را که به صورت رفت و برگشت معادل ۱۰ تا ۱۶ کیلومتر می باشد طی کنید ، از اسکوتر هایی استفاذه کنید که دارای حجم باتری بالاتر و البته وزن کمتری باشند . حجم باتری بالاتر به شما این اجازه را می دهند تا بتوانید با بهینه مصرف کردن باتری مسیر طولانی تری را طی کنید و دلیل پیشنهاد وزن کمتر این است که اگر مجبور شدید آن را حمل کنید احساس خستگی کمتری داشته باشید . اما یکی دیگر از مبحث هایی که در رابطه با باتری های اسکوتر برقی بسیار مهم می باشد استفاده از باتری های برندهای برتر سامسونگ و ال جی و یا باتری هایی می باشد که دارای تکنولوژی ساخت بالایی می باشد . فراموش نکنید از اسکوتر هایی استفاده کنید که از باتری های مرغوبی در آنها استفاده شده باشد.

۲- جنس و متریال ساخت بدنه

این که محل زندگی شما دارای چه ویژگی هایی می باشد در آلیاژ تشکیل دهنده بدنه و رنگ آن آن از جملگی ویژگی های قابل توجه در خرید یک اسکوتر برقی می باشد . اگر در محل و شهرهایی هستید که دارای آلودگی ، گل و لای و دست انداز بیش از حد مانند جاده های خاکی زندگی می کنید ، دارا بودن رنگ های تیره و جنس بدنه پلی کربنات و شاسی ای از جنس آلیاژ آلمینیوم که در حرارت بالا ساخته شده است بسیار مهم است .

۳- چند اینچی بخریم

این بخش بیشتر به سلیقه کاربر بر می گردد اما پیشنهاد ما برای کودکان و نوجوانان اسکوتر هایی با سایز ۶٫۵ این می باشد و برای جوانان برای افراد اسکوتر های برقی بالای ۶٫۵ اینچی انتخاب بهتری است .

اسکوتر برقی مناسب

اسکوتر برقی مناسب

۴- مادربرد های اسکوتر برقی

یکی دیگر از بخش هایی که از اهمیت بالایی بر خوردار است ، مادربرهای موجود در یک اسکوتر برقی می باشد . عموم اسکوتر های برقی با برندهای مشهور از دو برد اصلی و یک برد تعادلی در بین این دو برد تشکیل شده است ، باید حواسمان به این باشد که چه دلیل در تفاوت های قیمتی بین سایت ها و فروشگاه های مختلف سطح شهر وجود دارد . اسکوترهای برقی ای که دارای قیمت های پایین تری هستند در حالی که سیمای ظاهری آن ها هیچ تفاوتی با آن دسته محصولاتی که علاوه بر شباهت ، از یک برند نیز می باشند ، باید این زنگ خطر را در ما به صدا در بی آورد که بین این دو محصول که از هم از یک برند می باشند و هم یک مدل هستند چه تفاوت هایی وجود دارد .

برای ارزان تر تمام شدن بعضی از محصولات از دو برد  استفاده شده است ، این بدان معنی است که یک برد در سمتی و برد دیگر در سمتی دیگر وجود دارد که برد تعادلی سوار بر یکی از این دو برد می باشد . جالب است این طور نیست ؟

۵- پیشنهاد فروشگاه آنلاین دیجی دیگو برای یک اسکوتر برقی مناسب

اسکوتر های برقی I-Life در هر شرایطی کحه باشید پاسخ گوی نیاز های شما می باشد و دلیل ما در این مقاله برای معرفی اسکوتر برقی مناسب I-Life این است که تمامی محصولات این کمپانی از یک پرسه ی سختی برای ورود به بازار استفاده کرده و از پس آزمایشاتی در حد آزمایشات نظامی بر آمده است . این اسکوتر ها از باتری هایی با کارایی بالا استفاده می کنند و بدنه ای از جنس پلی کربنات دارند ، علاوه بر این ها از سه مادربرد مجزا در این اسکوتر برقی بهره برده شده است.

 

 

 


برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت برند سایت